Všetky najpredávanejšie produkty
  • Banner

  • Banner

Silikónový tmel
Silikónový tmel

Silikónový tmel

Počet produktov: 20

Zobrazuje sa 1-12 z 20 položiek
Aktívne filtre

Kód: 03175

Značka: CERESIT

Ceresit akryl CS7 biely 280ml

(0)

Disperzný tesniaci tmel na vyplnenie škár a prasklín v interiéri aj exteriéri. Pre vyplnenie prasklín a trhlín v murive, omietkach, na vypĺňanie škár medzi prvkami z dreva, plastu i hliníka a murivom alebo omietkou, tam, kde bežné škárovacie hmoty vykazujú trhliny a praskliny.

Cena 2,08 €
Viac
Skladom

Kód: 03262

Značka: CERESIT

Neutrálny silikón CS16 transparentný 300ml

(0)

Pre utesňovanie spojovacích a dilatačných spojov v stavebnom priemysle, utesňovanie spojov medzi sklom a nosnou konštrukciou priemyselné aplikácie ako napr. utesňovací materiál, v automobilovom a lodnom priemysle a utesňovací materiál v elektrickom a elektronickom priemysle, tmelenie izolačných dvojskiel, tmelenie všetkých kritických materiálov.

Cena 6,17 €
Viac
Skladom

Kód: 00859

Značka: CERESIT

Ceresit CS 38 kachliarsky tmel čierny 300 ml

(0)

Pre opravy prasklín v kachliach, utesnenie škár vystavených priamemu plameňu, utesnenie a uloženie žiaruvzdorných tehál, upevnenie ohňovzdorných panelov, odťahy dymu a dymovody, zatmelenie a spoje pre: kachle, varné kotly, pece, komíny a opekanie, výfukové rúry. Zvláštne zloženie pre spoje málo vystavené vibráciám a pre teploty až do 1 200 °C.

Cena 5,17 €
Viac
Skladom

Kód: 12865

Značka: CERESIT

Ceresit Aquablock čierny 1kg

(0)

Univerzálny opravný čierny silikón ceresit aquablock je určený na upravu trhlín a spojov izolačných pásov, strešných krytín, muriva, odpadových žľabov, strešných okien, balkónov, terás a pod.

Cena 10,71 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku